Přihlášení pro lékárny
0 Kč

HiPP HA 1 Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa


HiPP HA 1 Combiotik Počáteční mléčná kojenecká výživa

Cena za ks
329 Kč
Počet kusů
ks

Vhodné od narození miminka.

Balení 500g.

Není-li kojení možné, poraďte se se svým pediatrem o použití HiPP HA Combiotik®. Mléčná bílkovina může být rozhodujícím faktorem pro vyvolání alergie. U HA výživy se bílkoviny v mléce štěpí speciálním procesem, aby vznikly bílkovinné složky, které organismus kojence vnímá jako méně cizí.

Více informací o složení zde
Méně informací

HiPP HA Combiotik® – nová generace mléčné výživy podle vzoru přírody.

Vznik alergií významně ovlivňuje mléčná bílkovina. Společnost HiPP používá pro výrobu HiPP HA 1 Combiotik pouze štěpenou hypoalergenní bílkovinu. Proto HiPP HA1 Combiotik ® obsahuje hypoalergenní bílkovinné složky štěpené na malé části, které tělo nevnímá jako cizorodé a pomáhá tak redukovat riziko vzniku alergií na mléčnou bílkovinu podle vzoru kojených dětí.

 Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc získávána přirozenou cestou. S unikátní kombinací -  prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení*,  které se vyskytují přirozeně v mateřském mléce, a- důležité galaktooligosacharidy GOS, které v mateřském mléce  pečují o zdravou střevní mikroflóru.

Polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3&6 (LCP), které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem. Věnujte také pozornost vyvážené stravě - Vaší i miminka nebo malého dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.