Přihlášení pro lékárny
0,00

Výhodné balení "karton" HiPP 2 BIO Combiotik® Pokračovací mléčná kojenecká výživa

' . $jazyk->getP( 'veta_srdce' ) . 'Cena na regále v lékárně může být nižší. Částka zde uvedená je maximální cena. Zaplatíte cenu uvedenou v lékárně.


Výhodné balení "karton" HiPP 2 BIO Combiotik® Pokračovací mléčná kojenecká výživa

Cena za ks
Cena na regále v lékárně může být nižší. Částka zde uvedená je maximální cena. Zaplatíte cenu uvedenou v lékárně.99600
Počet kusů
ks

Vhodné od ukončeného 6. měsíce.

Výhodné balení - cena za kus v kartonu 249 Kč!

HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj. Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné vyživě. Navíc, v HiPP BIO kvalitě. HiPP BIO Combiotik ® je naše nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům.

Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.  S unikátní kombinací  - prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení* a.

Mléčné výživy pro děti od 6. měsíců mají navíc OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou přirozeně také součástí mateřského mléka. Ty jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku.

 

Mléko je zdrojem vitamínů A, C, D pro podporu imunitního systému.

Obsahuje pouze laktózu a je svým složením ideální pro období přikrmování.

Pro zdraví  vývoj vašeho miminka.

 

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem. Věnujte také pozornost vyvážené stravě - Vaší i miminka nebo malého dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.