Přihlášení pro lékárny
0,00

HiPP 1 BIO Combiotik® Počáteční mléčná kojenecká výživa


HiPP 1 BIO Combiotik® Počáteční mléčná kojenecká výživa

Cena za ks
27900
Počet kusů
ks

Vhodné od narození miminka.

Balení 600g.

Nemůžete-li kojit, poraďte se s vaším pediatrem o použití HiPP 1 BIO Combiotik®. Je vhodný od narození jako počáteční mléčná kojenecká výživa, nemohou- li být kojenci kojeni nebo jako příkrm k mateřskému mléku.

Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak bude vaše děťátko požadovat.

 

Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.  S unikátní kombinací -  prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení*,  které se vyskytují přirozeně v mateřském mléce, a- důležité galaktooligosacharidy GOS, které v mateřském mléce  pečují o zdravou střevní mikroflóru.

Při přechodu na HiPP 1 BIO Combiotik® se může změnit konzistence stolice právě díky obsahu galaktoligosacharidů(GOS) – stolice může mít měkčí konzistenci podobně jako u kojeného dítěte.

LCP** jsou polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3 & 6, které jsou také obsaženy v mateřském mléce. Jsou obzvláště důležité v prvních měsících života, protože děti si je ještě neumí samy v dostatečném množství vytvořit.

 

Laktóza stejně jako mateřské mléko obsahuje lehce stravitelný mléčný cukr.

Bez lepku.

 

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.

** LCP - AA – kys. arachidonová / DHA – kys. dokosahexaenová

Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem. Věnujte také pozornost vyvážené stravě - Vaší i miminka nebo malého dítěte. Potravina pro zvláštní výživu.